wtorek, 1 kwietnia 2014

Postanowienia

Zrozumiałam, że muszę się wziąć za siebie ...
W kwietniu mam kilka dni wolnego ponieważ są święta oraz 3 klasy piszą testy ! Mam zamiar nie przesiedzieć całych dni przed telewizorem czy laptopem.Tylko starać się robić coś pożytecznego.  A to są właśnie moje postanowienia :


1. Nauka ! 
Muszę się wziąć za naukę , ponieważ bardzo chcę mieć świadectwo z paskiem.W najbliższych dniach mam parę sprawdzianów i kartkówek , muszę mieć z nich 5 :) 


2. Lepsza organizacja!
Nie wiem czy będzie mi łatwo to wykonać, bo jestem niezorganizowana. Spróbuję, nie zmarnować czasu i wszystko planować. Najpierw ważne rzeczy ,a później przyjemności , czyli np. oglądanie seriali ;)


3. Zdrowy tryb życia !
Zamierzam prowadzić zdrowy tryb życia, nie będę już jeść słodyczy ani innych niezdrowych rzeczy. Postanowiłam też bardzo przyłożyć się do ćwiczeń . Muszę się wziąć w końcu za siebie, bo jeśli będę całymi dniami siedziała w domu nic nie robiąc to nic nie osiągnę.
Jeśli zacznę ćwiczyć wyjdzie to tylko na dobre i coś w końcu zrobię dla samej siebie.Ćwiczenia, ćwiczeniami a z nimi wiąże się też picie dużej ilości wody.... Wysiłek fizyczny działa też na psychikę i jest to bardzo ważne, bo jeśli się nie ruszamy chodzimy ciągle podenerwowani, po ćwiczeniach poczujemy się o wiele lepiej i jest to świetne uczucie :) 


4.  Czytać więcej książek!
. Mam zamiar przeczytać kilka książek m.in 
-Zaćmienie,
  -Miasto szkła 
          -Złodziejka książek


5. Nauczyć się pływać !
Organizują w szkole wyjazdy na naukę pływania . Zapisałam się, ponieważ tak średnio umiem pływać. Możliwe, że te wyjazdy bd dopiero w Maju.


6. Fotografować !
Mam lustrzankę, ale nie mam czasu na robienie zdjęć. A jak się czas znajdzie to nie mam pomysłów na zdjęcia.