czwartek, 10 kwietnia 2014

friendship


chyba każdy z nas ma kogoś, komu ufa. kogoś z kim zawsze możne pogadać, pośmiać się, a w razie smutku wypłakać. kogoś kto zawsze nam pomoże w trudnej chwili. ten ktoś to przyjaciel. 

'prawdziwy przyjaciel to nie ten, co osusza łzy twoje, lecz ten, co nie pozwala ci ich wylewać '

Ci prawdziwi przyjaciele zawsze , gdy ich potrzebujemy. mamy do nich całkowite zaufanie. zawsze jest wiele tematów do rozmowy, a za mało czasu. przyjaciele zawsze nas wspierają, bo jesteśmy dla nich bardzo ważni. Przyjaciel to ktoś , kto wesprze, pomoże rozśmieszy gdy jest smutno , zrozumie, wysłucha i doradzi. Jest on najbliższą osobą , której można powiedzieć nawet to co lepiej aby rodzice nie wiedzieli .
nie musza znać przyczyny płaczużeby pomoc - wystarczy ze  z nami. z przyjacielem da się rozmawiać godzinami, ale cisza nigdy nie jest krepująca. Przyjaźń to wyrozumiałość do czyichś wad lub potknięć. To lojalność, wsparcie w każdej sytuacji. To radość z sukcesów drugiej osoby. Przyjaźń to poczucie bezpieczeństwa. 
 Czas spędzony z nim nigdy nie jest czasem straconym. przyjaciel to ktoś taki, za kim bez wahania wskoczysz w ogień.Macie  przyjaciela / przyjaciółkę?