wtorek, 24 lutego 2015

Ulubieńcy Lutego

Hej ! Dzisiaj chcę zrobić ulubieńców miesiąca. To drugie takie moje podsumowanie w kategoriach : książka, film, muzyka, kosmetyk, garderoba. 
 
 Książka
W tym miesiącu przeczytałąm  Love, rosie Złodziejka książek Harry Potter i Komnata Tajemnic, 50 twarzy Greya , Rywalki ,  Więzień Labirynku oraz  Cień Wiatru. O książce  Cień Wiatru pewnie nie słyszeliście, dlatego wybrałam ją na mojego ulubieńca. Jednak wszystie książki autora tej ksiazki - Carlosa Ruiz Zafona są świetne. Jest on jednym z moich ulubionych autorów. Jego książki, a jest ich siedem są jedyne w swoim rodzaju. 


Film
Najlepszym filmem, który obejrzałam w lutym jest film "Tajemnice lasu''. Są to polączone historie  Kopciuszka, Roszpunki, Czerwonego Kapturka, Jasia i magicznej fasoli. 


Pewne małżeństwo piekarzy (Emily Blunt i James Corden) ma jedno pragnienie. Niestety, rzucona na nich klątwa wiedźmy (Meryl Streep) im to uniemożliwia. Jest jednak sposób, aby odwrócić zaklęcie, w tym celu zakochani muszą zdobyć: krowę białą jak mleko, płaszcz czerwony jak krew, włosy żółte jak kukurydza i złote pantofelki. Ruszają w las, który ma być przepustką dla spełnienia ich marzenia. Film jest śmieszny i mega pouczający.Jedynym minusem był dla mnie jedynie fakt, że Johny Depp - mój ulubiony aktor, pojawia się w filmie tylko na kilka minut. 

Muzyka 
'' I'm Into You '' Cheta Fakera jest zdecydowanie moim ulubieńcem. 


Kosmetyk
Kosmetkiem miesiąca jest szampon odbuduwujący pszeniczno-owsiany firmy sylveco. jest on naturalny i nadaje się na suche, zniszczone włosy. W moim przypadku szampon sprawdza się świetnie.


Garderoba 
Ulubieńcem wśród mojej garderoby są bluzki i swetry w paski. Ostatnio uświadomiłam sobie, że mam ich pełno. I o mały włos niedawno kupiłabym kolejną bluzkę. Na szczęście mama przypomniała mi o ilości ''pasków'' w mojej szafie. 
Btw,motyw pasków jest moim ulubiecem.