sobota, 31 stycznia 2015

winter holidays with snow + ulubieńcy stycznia

Ferie takie jedno słowo, a tyle pozytywnych emocji. Naprawdę potrzebuję przerwy od szkoły, czasu aby odpocząć, zająć się swoimi pasjami. Dzisiaj rano miła niespodzianka mnie zaszczyciła: spadł śnieg . Stała się okazją, żebym poszła porobić zdjęcia. A później wpadłam na pomysł , aby ulepić bałwana. 

        
                   zdj.z  Zakopanego     
  

                                                                                    

Z racji tego ,że ten post jest ostatnim styczniowym wpisem , zrobię ulubieńców miesiąca. Większość blogerek kończy miesiące podumowaniem, fotorelacją. Uznałam , że i ja będę pokazywała swoich ulubieńców. 

Książka
W tym miesiącu przeczytałam 10 dobrych książek, więc trudno było mi wybrać. Jednak zdeydowałam się na książkę Reginy Brett '' Bóg nigdy nie mruga"


Regina Brett jest mocno doświadczona przez los. Trudne relacje z rodzicami, molestowanie w dzieciństwie, gwałt, ciąża w wieku 21 lat i samotne wychowywanie córki, i wreszcie rak piersi . Nie poddała się jednak i dzień w dzień walczyła o swoje życie i marzenia.
Książka jest zbiorem felietonów przede wszystkim o niej samej, jednak znajdują sie w niej historie innych ludzi. Każda z 50 lekcji daje bodziec do zrozumienia nad sensem życia. 

Film
Filmem miesiąca jest Two Night Stand , zaliczony do dramatu i romansu .


Megan poznaje przez internet uroczego Aleca, któremu oferuje spotkanie. Po spędzonej razem nocy dowiadują się , że przez nagłą śnieżycę cały Manhattan okryty jest śniegiem i lodem. Nie mogąc opuścić budynku, Megan jest skazana na pozostanie w mieszkaniu chłopaka.

Muzyka
Piosenką miesiąca jest utwór Hoziera '' Take me to church" . Jest świetna i myślę, że każdy lubiący pop ją już słyszał. 

Kosmetyk 
Tanglee Teezer jest to szczotka, która jest w posiadaniu wielu dziewczyn. Ja także się na nią skusiłam. I nie żałuję . Jest świetna, kocham się nią czesać.Garderoba 
Ulubieńcem w mojej szafie są buty timberland. Mega mi się podobają , a w dodatku są wygodne i  dobrze sie trzymają.