sobota, 25 kwietnia 2015

Podsumowanie kwietnia

Kwiecień dobiega powoli końca, więc najwyższy czas na ulubieńców miesiąca. 

Książka
 Głupio się przyznać ale przeczytałam tylko jedną książkę w tym miesiącu. Jest nią ''Gwiazd naszych wina'' Każdy na pewno o niej słyszał. Podobała mi się aczkolwiek, John Green ma w swoim dorobku lepsze książki takie jak" Papierowe miasta " czy "Szukając Alaski".Film
Filmem miesiąca jest ''Poradnik Pozytywnego Myślenia". Nie dawno był transmitowany w TV więc go sobie oglądnęłam. 
Pat Solitano, po tym jak stracił pracę, dom oraz żonę, spędził w szpitalu psychiatrycznym kilka miesięcy. Wrócić do społeczeństwa pomagają mu rodzice, przyjaciele i piękna dziewczyna.


 Jest to komediodramat  o sile nadziei, o tym, że nie można się poddawać, o przyjaciołach, którzy pomagają otrzepać się i iść dalej, i w końcu o miłości w różnorodnych postaciach: rodzicielskiej, braterskiej, romantycznej. To historia walki o zdrowie psychiczne człowieka, który nie do końca wie, co się z nim dzieje. 


Muzyka
Piosenką miesiąca jest '' All You Never Say'' w wykonaiu Birdy.Jedzenie

Najsmaczniejszym odkryciem tego miesiaca jest granola. Jadam ją zazwyczaj z jogurtem naturalnym. Pycha.Wydarzenie 
Myślę, że nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich trzecioklasistów testy gimnazjalne są wydarzeniem tego miesiąca. Każdemu zapewne przed te 3 dni stres dotrzymywał towarzystwa.
Testy poszły mi średnio, ale niekoniecznie z nieznania odpowiedzi na pytania ale głupoty , niedoczytania, pośpiechu, aby zdarzyć na czas oraz stresu. Najlepiej poszedł mi angielski, a najgorzej polski i przyrodnicze. A jak u was ?Garderoba
Ciuchem tego miesiąca jest strój apelowy, który musiłam nosić podczas egzaminów. Podobają mi się stylizacje czarno- białe. Dodatkowo mogłam sobie pochodzić w sukienkach i spódnicach.