niedziela, 16 listopada 2014

Przepis na udane życie

Hej hej. Dość długo mnie tu nie było, a to wszystko z powodu grypy. Nie miałam chęci do życia, równiez pisania postów. Teraz się czuję lepiej więc przychodzę do was z postem 
" przepis na udane życie"
Ja mam takie wrażenie, że ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego , że nasze życie jest krótkie i jak szybko ono przemija.
Moim celem życiowym jest , korzystanie jak najlepiej  z życia, tak , aby nie zmarnowac jakiejs okazji, skorzystać z tego co dał mi los.Wiele razy ryzykowałam , stawiałam , że tak powiem wszystko na jedną kartę. Wynikły z tego sukcesy jak i niepowodzenia. Wyciągnęłam z tego wnioski i szłam poprostu dalej z tym bagażem doświadczeń związanym z tym, że nauczyłam się czegoś na własnych błędach . Przepisem jest poprostu żyć chwilą, realizować swoje pasje, podejmować się nowych wyzwań. Próbowałam z grą na instrumentach ( keyboard , gitara) , tańcem, siatkówką ,fotografią, malarstwem , rysowaniem i innymi. Jeśli pomyśleliście "kurczę nic ciekawego nie zrobiłem " nigdy nie jest za późno , aby to zmienić . Warto coś zmieniać , żeby być szczęśliwszym . Wszystko to owocuje w tym kim jesteśmy.