piątek, 3 kwietnia 2015

Ulubieńcy miesiąca

 Marzec dobiegł końca ,więc jak już wiecie zrobię podsumowianie tego miesiąca.Teraz mamy kwiecień. Mnie się on kojarzy z słonecznymi świętami wielkanocnymi. Jednak u mnie spadł śnieg. Jak u was z pogodą ?

Książka
W tym miesiącu dla odmiany sięgnęłam po książki science-fiction. Seria "Więzień labiryntu" mnie zachwyciła i jest moim ulubieńcem. Seria opowiada o wspaniałym chłopcu- Thomasie , który bierze na swoją klatę odpowiedzialność doprowadzenia swoich przyjaciół na wolność. Bohaterowie zmagają się z organizacją DRESZCZ, która przeprowadza na nich eksperymenty . Film 
  Film "Disco polo" nie uważam go za mojego ulubieńca. Byłam w kinie na tym filmie. Spodziewałam się śmiesznego , z poczuciem humoru filmu , ale się zawiodłam. Był dziwny, jedynie co mi się nasuwało do głowy to What the Fuck? Chętnie przeczytam w komentarzach o waszej opinii na temat naszego polskiego fimu.
 
 
 Muzyka
Ulubieńcem w tej kategorii jest piosenka '' Say Something" w wykonaniu A Great Big World i Christiny Aguilera. Ta piosenka była wykorzystana w filmie " Zostań, jeśli kochasz" ,który uwielbiam.

 
       Kosmetyk
Kosmetykiem, a raczej niekosmetykiem bo jest to produkt domowej roboty jest odżywka do włosów. Jest to świetny pomysł na naturalne odżywienie dla włosów.
 

Jedzenie 
Ostatnio mam fazę na awokado., dlatego jedzeniem miesiąca jest omlet z awokado i pomidorami. Jest to świetna i smaczna alternatywa na kolację.


A z okazji Świąt życzę wam zdrowia ,szczęścia , chwil spędzonych w gronie rodzinnym, smacznego jajka i mokrego świngusa dyngusa.